Главная » Статьи » Мои статьи

відновлення призову на строкову службу до Державної прикордонної служби України

Прийнято рішення про тимчасове відновлення призову на строкову службу до Державної прикордонної служби України повідомив помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар відомства Олег Слободян. 

Як сказав Слободян, у відомстві тривають заходи, пов’язані з підготовкою місць проживання строковиків, уточнення програм підготовки та інших аспектів роботи з цією категорією особового складу.
"Загалом Держприкордонслужба готова прийняти близько 4 тис. військовослужбовців-строковиків", - наголосив Слободян.
Він додав, що солдатів планують відбирати на конкурсній основі та направляти на охорону кордонів лише після проходження двомісячного навчання.
Слободян стверджує, що строковики проходитимуть службу поза межами АТО, на посадах молодших інспекторів 3-ї категорії, водіїв, кінологів та кухарів.
«У разі бажання їм надаватиметься пріоритетне право переходу на контрактну службу після закінчення терміну строкової служби», - сказав він.
За словами Слободяна, одним із шляхів підвищення мотивації строкової служби є направлення солдат до підрозділів за місцем проживання, якщо вони добросовісно служитимуть.
За сумлінну службу командування підрозділів може дозволити військовослужбовцю відвідувати домівку в нічний та вільний від служби час.
При несумлінній службі, наголосив Слободян, строковик "буде направлений для проходження служби у більш віддалені підрозділи на інших ділянках кордону".
У зв’язку з вищевикладеним Окремий регіональний центр комплектування персоналом Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України проводиться попереднє вивчення та підбір призовників до лав прикордонного відомства. Бажаючі проходити строкову службу в прикордонниках звертайтесь до представників центру комплектування персоналом:
Миколаївській області тел. (096) 239-80-05
Запорізькій області тел (067) 613-31-67
Херсонській області тел (099) 673-99-43

Категория: Мои статьи | Добавил: flagmaster (11.02.2016)
Просмотров: 654 | Теги: погранвойска, призыв 2016, призыв, строкова служба, Державної прикордонної служби Украї | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0